על אף שקמו רשתות חברתיות רבות בשנים האחרונות אין ספק כי הרשת החברתית שהיא עדיין הפופולרית ביותר למשתמש וגם הטובה ביותר לפרסום לעסקים היא הפייסבוק. עם מיליוני משתמש ישראלים (ומעל 2 מיליארד משתמשים ברחבי העולם) אין ספק מדוע מדובר בפלטפורמה נהדרת לפרסום עסקים, בכל סדר גודל ובכל תחום!

[elementor-template id="1693"]

שירותי פרסום בפייסבוק לעסקים:

יש דרכים שונות לפרסם עסק מסוים בפייסבוק. ראשית צריך לאפיין את העסק: האם מדובר באדם עצמאי, בעסק בקטן? בינוני? גדול? עמותה ללא מטרות רווח? אם אדם עצמאי למשל האם מדובר במישהו הרוצה להיות כוכב עם הרבה עוקבים וחשיפות או אדם הפועל במקצוע חופשי אותו הוא למד ומספק בו שירותים כעצמאי? חשוב לבצע מחקר מתחרים, לבנות פרסונה לקהל היעד הממוקד ולהכין את אסטרטגיית הפרסום בהתאם.

עבודה מול חברת פרסום מקצועית:

שירותי פרסום בפייסבוק הינם שירותים פופולריים ביותר של כל חברת פרסום כיום. על מנהל הקמפיין שלכם בפייסבוק לחיות את הרשתות החברתיות ולהכיר היטב את ההיסטוריה של פייסבוק, את השינויים והעדכונים הרלוונטיים לאותם ימים, את הטרנדים בנוגע לעיצובים ושיתוף תוכן בפייסבוק ועוד. לדוגמה: איך להשתמש בסטורי בצורה נכונה להגביר את הנוכחות ולהניע את העוקבים לפעולה. עבודה מול חברת פרסום תהיה האופציה המומלצת ביותר כיוון שתוכלו לחסוך זמן רב, כסף ומשאבים על ניסוי וטעיה וכן על צבירת ניסיון שכבר יש אותו לחברה.

שילוב של אינסטגרם:

מאז שפייסבוק קנתה את אינסטגרם יש חיבור ממשי בין 2 הפלטפורמות הן מבחינת מערכת הפרסום הממומן והן מבחינת החיבור והשילוב של העמודים העסקיים והפרופילים, אפשרויות השיתוף של התכנים ועוד. מומלץ לשלב גם פרסום באינסטגרם במקביל לתפעול הקמפיין בפייסבוק כדי למקסם את תוצאות הקמפיין שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.