רבים מבעלי העסקים אשר מעוניינים לפתוח חנות וירטואלית או לאפשר ללקוחות לבצע הזמנות ורכישות דרך אתר האינטרנט של בית העסק. כך הם יכולים לשווק ולמכור מוצרים ושירותים בצורה חכמה ומהירה. אבל מה בנוגע לתשלום? כאשר מדובר בתשלום אונליין – רבים בוחרים בשירות סליקה עם Apple pay ולא בכדי: סליקה עם Apple pay מאפשרת מגוון יתרונות לבעלי אתרים מסחריים וחנויות מקוונות: שירותים ששירותי סליקה אחרים לא מאפשרים.

[elementor-template id="1693"]

אז מה צריך לדעת על שירות Apple pay?

שירות סליקה מסוג זה מיועד בעיקר לאתרים מסחריים וחנויות מקוונות ומטרתו לאפשר אופציית תשלום קלה ומהירה ללא צורך בהרשמה וללא צורך בתהליכים ארוכים כדי לבצע את הרכישה. 

השירות מאפשר לרבים לבצע קנייה ממש כמו בחנויות גדולות (כמו אמזון או איי ביי) ובכך שם אתרים קטנים יותר וחנויות מקוונות על המפה. 

שירות אפל פיי מאפשר מגוון יתרונות גם עבור בעלי עסקים וגם עבור הלקוחות. לדוגמה: באמצעות השירות אפשר להנות עם סליקה מאובטחת ותשלום מהיר ללא חששות. ה

שירות מאפשר תשלום ללא הרשמה לאתר ובכך רכישה מהירה ונגישה יותר עבור הלקוח. 

באמצעות סליקה עם Apple pay אפשר לחזור ולבצע קניות נוספות בצורה קלה תוך יצירת מעגל לקוחות חוזר ונאמן. 

סליקה באמצעות אפל פיי מאפשרת תשלום עם מרבית סוגי האשראי הפופולריים ביותר ובכך יותר ויותר קניות שנעשות באתר. 

לסיכום כדי להבין יותר אודות שירותי סליקה טובים מומלץ לברר אודות Apple pay ולהבין כיצד שירותי סליקה הספציפיים האלה יכולים להרים את העסק שלכם מעלה להגדיל מכירות באתר וליצור מעגל לקוחות חוזר ונאמן.

קראו גם על אפשרויות קבלת תשלום בביט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.