הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלות

תהליך של הנגשת אתרים מאפשר לכם להציג את האתר שלכם, השירות שאתם מציעים, ופרטי העסק שלכם בצורה הטובה והברורה ביותר לקהל רחב וללקוחות פוטנציאליים אשר סובלים ממוגבלות כזו או אחרת. למרות זאת, בעלי עסקים רבים אינם רואים את היתרונות העזים הקיימים בעת ביצוע תהליך מקיף של הנגשת אתרים לעסק שלהם.

שיווק בפייסבוק מדבר אליך? כל מה שצריך זה להשאיר לנו פנייה ונחזור בהקדם!

רוצה משהו מהיר יותר? אפשר גם לחייג: 052-9095407

ביצוע נגישות לאתר האינטרנט שלכם לא באמת מבטיח לכולם את היכולת לרכוש או לקרוא את המידע שאתם מפרסמים, אלא מגדיל את הסיכוי בצורה הגבוהה ביותר שכן אדם יכול לצרוך את השירותים שלכם ללא קשר למגבלה שממנה הוא סובל.

חברות גדולות ומבוססות לרוב שמות לב בצורה ניכרת לנגישות אתרים מתוך מחשבה וראייה רוחבית כי השיפור של המידע, המבנה או התוכן באתר שלהם בהחלט בעל משמעות רבה לאנשים עם מוגבלות ובמקביל רואים את הצורך לשפר את המידע הקיים ברשת ולהציג אותו בצורה הטובה ביותר לכל אדם.

לאורך השנים עסקים רבים רואים את הנוכחות המקוונת באתר שלהם כחלק בלתי נפרד ומחליטים לבנות אתר עסקי או אתר מכירתי. השאלה היא כיצד בונים אתר שהוא גם נגיש וגם נוח למשתמש.

אתר אינטרנט לא נגיש יגרום לכם לאבד לקוחות פוטנציאליים

אנשים עם מוגבלות מייצגים חלק גדול מהאוכלוסייה, למען האמת למעלה מ1.5 מיליון אנשים בישראל סובלים ממוגבלות כזו או אחרת. כלומר לפני הנתונים שפורסמו ניתן לראות שכמעט אחד מכל חמישה אנשים חיים עם מוגבלות מאובחנת, ויותר ממחצית מהם עם מוגבלות שמבחינתם מוגדרת כחמורה.

תביעה היא בהחלט אפשרות מפחידה עבור בעלי עסקים, אך חשוב לזכור את תהליך הנגישות באתר אינה רק כדי לכסות או למנוע את נושא התביעה אלא מטרתה העיקרית לשפר את המידע הקיים ברשת ולהנגיש אותו עבור הכלל. 

במקום זאת, הם ידברו עם הארנקים שלהם על ידי בחירה לא לעשות איתך עסקים.

ממחקר שבוצע בבריטניה בשנה שעברה מצא כי 71% מהאנשים עם מוגבלות נוטשים אתר אינטרנט שקשה או שלא ניתן השתמש בו.  בחישוב קל ניתן להבין כי מכל 10 אנשים עם מוגבלות רק 2 מתוכם באמת יכולים לגלוש באתר שאינו נגיש ואילו ה-8 האחרים יחפשו אתר אחר שיהיה להם יותר קל ונוח להשתמש בו.

חברות רבות שלא עומדות בתקנות הנגישות באינטרנט  לא שומעות תלונות של לקוחות אבודים כאלה שלא באמת הצליחו לגלוש באתר שלהם. חלק בלתי נפרד מהנגשת האתר לאותה אוכלוסייה הוא כתיבת הצהרת נגישות מתאימה לאתר בהתאם לסוג העסק ולאלמנטים שטופלו והותאמו בפועל.

הפיכת נושא הנגישות באינטרנט לחלק בלתי נפרד מכל אתר עסקי חדש שמפורסם ברשת.

אז מה תוכלו לעשות כדי להימנע מתביעות פוטנציאליות ולקוחות שלא יצליחו לגלוש באתר שלכם? הפתרון הוא קל ופשוט במיוחד, התייחסו בצורה מקיפה ובכובד ראש לכל נושא הנגישות של המותג שלכם ברשת ומחוצה לו.

אם אתה שוכר חברה דיגיטלית לבניית אתר חדש למותג שלך, עליך לוודא שהסוכנות מבינה בנגישות אתרי אינטרנט ויש לה את הכלים והידע הדרושים ליצירת אתר תואם לתקנות הנגישות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

ביטוח לאופנוע

כמה עולה ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע הוא יקר יותר מאשר ביטוח לרכב או כלי נסיעה אחר. בגלל הסיכוי הגבוה של נהגי אופנועים לתאונות, הם נדרשים לשלם הרבה יותר על

קרא עוד »

קידום אורגני לאתרי וורדפרס

קידום אתרים הייתה, עדיין וכנראה גם תמשיך להיות טכניקת הפרסום המובילה בעולם השיווק הדיגיטלי בשנים הקרובות. מנוע החיפוש של גוגל רק הולך ומשתכלל והתחום שמושקעים

קרא עוד »

קטגוריות

דילוג לתוכן