כולם יוצרים נכון להיום סרטונים. יש כאלה אשר מעלים כל העת סרטוני בומרנג אל האינסטגרם, כאלה אשר מעלים כל הזמן סרטונים מכל סוג לפייסבוק וכאלה אשר מעלים מידי פעם סרטונים של לקוחות ממליצים או של הסבר לגבי מוצר חדש ונהדר לאתר שלהם.

[elementor-template id="1693"]

סרטונים הם דבר מאוד חשוב בעידן הממוחשב, כאשר רוב האנשים נמצאים עם הראש “קבור” עמוק בתוך כל סוג של מסך, ועם ההיצמדות הכה ניכרת אל המסכים הללו זה יכול רק להניב רווח גדול לייצור תוכן שפונה אל אנשים, בייחוד כשאת העבודה מבצע עורך סרטונים מיומן.

מי עורך את הסרטונים

השלב שקודם אל העריכה של קטע וידיאו הוא זה שבו צריכים בכלל לצלם את החומר שאיתו רוצים להפיק את הסרטון, לאחר שיש את כל הקטעים הנדרשים צריכים לאחד את הכל כדי סרטון אחד ואחיד שבו צריכים לקלוע אל המטרה אשר לשמה הוא מלכתחילה הופק.

השלב של עריכת סרטונים הוא כזה אשר מצריך בקיאות רבה מאוד לא רק בתוכנה שאיתה עובדים, אלא גם רמה גבוהה של יצירתיות אשר איתה יכולים להתקדם צעד אחר צעד אל עבר קבלת פרוייקט מוגמר שבו יש סרטון שאמור להיות עבור תדמית של עסק או עבור הצגה של מוצר או שירות חדש. את כל זה עושה עורך סרטוני וידיאו שמבין ידיו יכולים לצאת סרטונים שכולם כבר מכירים ורואים אונליין.

למה צריכים סרטונים?

יש אנשים אשר עדיין לא מבינים את הצורך בהפקה של סרטון, ולשם כך מספיק לעבור על פני הפיד של פייסבוק ולראות בצורה אישית היכן האצבע נעצרה והתמקדה והיכן היא המשיכה לגלול עד לקטע המושך הבא. באופן מאוד בולט אנשים אשר גולשים באינטרנט מוצאים את עצמם מתעכבים על קטעי סרטונים, ואף רואים אותם עד לתומם במידה והם כאלה אשר יוצרים את רמת העניין הגבוהה.

כך, כאשר רוצים לעשות חסד עם העסק, יכולים לייצור סרטון חכם שאיתו נחשפים אל כמות גדולה של גולשים באינטרנט ומגדילים את כמות הלקוחות או את כמות העסקאות על ידי סרטון שפשוט נעשה בצורה מאוד יצירתית וחכמה.

לאחר שיש לכם סרטון ערוך – ניתן לקדם אותו במגוון דרכים: בין היתר פרסום בפייסבוק או קידום אורגני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.