למה כדאי להשתמש במחשבון שכר

מחשבון שכר הוא כלי מעולה לשכירים שרוצים לדעת בכמה השכר שמציעים להם בראיון העבודה או אפילו לפני ראיון העבודה יסתכם. מחשבון שכר ניתן למצוא באינטרנט ובלוחות הדרושים. אז למה כדאי להשתמש במחשבון שכר? כמה סיבות טובות והכרחיות בהמשך.

שיווק בפייסבוק מדבר אליך? כל מה שצריך זה להשאיר לנו פנייה ונחזור בהקדם!

רוצה משהו מהיר יותר? אפשר גם לחייג: 052-9095407

מחשבון שכר – עוזר להבין כמה משכורת נקבל נטו

השכר החודשי שאנו מקבלים הוא בעצם הסיבה לכך שאנו קמים בבוקר, מתלבשים, נכנסים לרכב או לכל כלי תחבורה, עוברים את הפקקים, ומגיעים למקום העבודה. מלבד זאת חשוב לדעת כי השכר שמציעים לנו המעסיקים, הוא שכר ברוטו ולא שכר נטו, ולכן חשוב לדעת לפי מחשבון שכר, כמה כסף אנו נקבל נטו לחשבון הבנק שלנו לאחר כל ההורדות.

מחשבון שכר מברר בעצם כמה כסף נקבל אחרי כל הניכויים השונים שיורדים לנו מהשכר כגון: שכר לתנאים סוציאליים, קרן השתלמות, הפרשת המעביר לתגמולים, ההפרשות לאחר נקודות הזיכוי, הפרשות לאבדן כושר עבודה, הורדות לפנסיה, ביטוח לאומי, שכר לתנאים סוציאליים ועוד.

מחשבון שכר – כלי הכרחי כבר לפני ראיון העבודה

לעיתים רבות כבר בפרסום המשרה המעסיק מפרסם את תנאי השכר שהוא מציע לעובדים שלו. במקרים כאלה אנו יכולים להשתמש במחשבון השכר, להזין את הסכום שהמעסיק רשם ובכך להבין אם המשרה שהתפרסמה משתלמת לנו או לא. בכך אנו יכולים לחסוך לנו את ההגעה לראיון במידה ותנאי השכר אינם משתלמים לנו.

מחשבון שכר – עוזר לנו להבין אם המשרה משתלמת

רבים מאתנו מכירים את הסיטואציה בה אנו יושבים מתוחים מול המראיין, ואפילו נרגשים כאשר המראיין נוקב בסכום ברוטו של המשכורות ואנו לא ממש מצליחים לחשב את השכר נטו שאנו נקבל בסופו של חודש. במקרים כאלה חשוב לומר למראיין שיאפשר לנו 24 שעות לחשוב על ההצעה, ויש לגשת למחשבון שכר, ולחשב את הסכום שנקבל בסוף החודש. כאשר נקבל את התוצאה נדע האם ההצעה משתלמת לנו או לא. המחשבון יעזור לנו להבין את השורה התחתונה בנוגע לשכר שהמעסיק מציע לנו ויעזור לנו להחזיר למעסיק תשובה.

לסיכום, מחשבון מסוג זה עוזר לא רק להבין האם המשרה משתלמת או לא, הוא גם עוזר לנו להבין כמה כסף אנו מקבלים במשרה נוכחית וגם עוזר לנו להתמקח במקרה של משרה שמציעים לנו.

אם אתם מגלים שהשכר ברוטו שמציעים לכם אינו מתאים, תוכלו תמיד לבקש כמה אלפים יותר על מנת שתוכלו להגיע לשכר הנטו שרציתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

ביטוח לאופנוע

כמה עולה ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע הוא יקר יותר מאשר ביטוח לרכב או כלי נסיעה אחר. בגלל הסיכוי הגבוה של נהגי אופנועים לתאונות, הם נדרשים לשלם הרבה יותר על

קרא עוד »

קידום אורגני לאתרי וורדפרס

קידום אתרים הייתה, עדיין וכנראה גם תמשיך להיות טכניקת הפרסום המובילה בעולם השיווק הדיגיטלי בשנים הקרובות. מנוע החיפוש של גוגל רק הולך ומשתכלל והתחום שמושקעים

קרא עוד »

קטגוריות

דילוג לתוכן