לימודי פוטושופ לעיצוב גרפי ועריכת תמונות

מידע חיוני לכל אחד שרוצה להיות חלק מעולם הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב, מצורפים קישורים מדהימים וסרטונים המסבירים לכם בשפה העברית מה זה בכלל עיצוב גרפי ותוכנת הפוטושופ בפרט. כיום שעולם העיצוב הגרפי וההייטק סובל ממחסור במעצבים גרפיים לפעמים מספיק ידיעת תוכנה אחת כמו הפוטושופ כדי להתברג, הרחבנו במאמר זה כיצד גם אתם יכולים להתברג בתעשייה הזאת בתור שכירים או פרילנסרים ולמצוא עבודה בקלות גם אם אתם מעצבים וגרפיקאים מתחילים. תפקיד אפשרי יכול להיות מעצבים במסגרת בית דפוס או משהו דומה.

שיווק בפייסבוק מדבר אליך? כל מה שצריך זה להשאיר לנו פנייה ונחזור בהקדם!

רוצה משהו מהיר יותר? אפשר גם לחייג: 052-9095407

במאמר זה תוכלו לקבל פרטים נרחבים במידה תדעו איך לעבוד ולהשתמש בתוכנת הפוטושופ. יצרנית תוכנת הפוטושופ, חברת אדובי, משדרגת את חווית המשתמש לאורך 25 שנים מיום קיומה של התוכנה כדי לאפשר לכם המעצבים והגרפיקאים המתחילים לעבוד בתוכנה בצורה מהירה ועם כלים נכונים וקלים לשימוש. הסוד בתוכנה בהפגנת יצירתיות הוא ככל שאתם יודעים יותר תוכלו לשלב אין ספור פקודות ולקבל עיצובים גרפיים מדהימים לכל מטרה.

לימודי פוטושופ

עיבוד תמונות לאחר צילום – תוכנה מספר אחת בשימוש של צלמים והעוסקים בתחום הצילום

כידוע תוכנת הפוטושופ מלאה בכלים מדהימים לצלמים שרוצים לעבד את התמונות בצורה מהירה, החל מכלים מדהימים לתיקון תמונות לאחר צילום ועד כלים להבהרה וביצוע תיקון צבעים בתמונות, כולנו יודעים שעל כל סט של צילום אף פעם אנחנו לא מצליחים להוציא מהתמונה את כל מה שאנחנו רוצים גם עם השתמשנו באזור מדהים לצילום ודוגמן שנראה ממש טוב, לכל תמונה יש את הבעיות שלה ולא תמיד מזג האוויר בא לטובתנו בצילום שאנו רוצים להוציא ממנו את המקסימום, תוכנת הפוטושופ יודעת לבצע כל מניפולציה שאתם רוצים במספר דקות ובשימוש של כלים נכונים לעיבוד תמונה.

התוכנה מלאה בשקופיות מקצועיות בדיוק כמו בעדשות צילום שנמצאות כבר בתוך המצלמה. תמונות מדברות ותמונות מעבירות מסר, תוכנת הפוטושופ יכולה במספר פקודות להעביר דרמתיות עם שימוש בשקופית נכונה. בעת לימוד קורס מקצועי לעריכת תמונות תוכלו להשלים את המקצוע שלכם במידה ואתם צלמים מקצועיים או חובבנים. אמנם יש בשוק אין ספור תוכנות חינמיות שיכולות לבצע את הסגנונות האלה שפוטושופ מציעה אך התוכנה פוטושופ נשארה ותישאר כתוכנה המועדפת ביותר על צלמים לכל עיצוב שצריך להכין.

ההמלצה שלנו היא תמיד להשתמש בתמונות חוקיות – כאלו שניתן להשיג מתוך מאגרי תמונות (בתשלום או בחינם). בהתאם לתנאים של הבנק ממנו רכשתם את התמונה, ניתן לבצע עליה מניפולציות שונות בעזרת פוטושופ או תוכנות דומות.

ADOBE PHOTOSHOP CC  עיצוב גרפי ופוטושופ – עיצוב פרסומות לפייסבוק לדוגמה

אחת הסיבות לרעש ולפופולריות של תוכנת הפוטושופ היא מה שהיא יכולה לעשות לכל תמונה, מספיק לכם חומר גלם ומשם השמיים הם הגבול, בעת קידום מכירות או ביצוע פרסומות לכל מטרה פוטושופ תשרת אתכם נאמנה בעיצוב בסגנון קידום מכירות, כל המודעות המעוצבות שאתם רואים ברשתות החברתיות או בכל פלטפורמה אחרת באינטרנט לרוב נעשה על ידי תוכנת הפוטושופ, היא מאפשרת לקחת כל תמונה ולהפוך אותה למה שאתם רוצים, אין ספק שהטמעת חוקי העיצוב בלימודים יאפשרו לכם לדעת באיזה צבעים כדאי להשתמש ומה אסור לעשות בעיצוב גרפי. ידיעת התוכנה מאפשר לכל מעצב לגזור אלמנטים ולשלב אותם ביחד לכל מטרה, שילוב של טקסטים עם תמונות ויצירת עיצובים בקלי קלות. ככל שאתם יודעים בצורה מקצועית את התוכנה תוכלו בקלות להביע יצירתיות ולהוציא פרסומות שיעזרו לכם לקדם מכירות לכל מטרה. הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור סרטוני הסבר מדהימים בשפה העברית על יכולות התוכנה בעמוד קורס פוטושופ הסרטונים יראו לכם בקלי קלות במספר צעדים פשוטים איך מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים על התוכנה ותוך מספר דקות מוציאים עיצובים ממש מדהימים. כמובן שהתוכנה צריכה חומר גלם לכל עיצוב ועל ידי שימוש נכון בפקודות מסוימות תוכלו לבצע עיצובים מהירים לפייסבוק או לעצב מודעות ובאנרים לאתרי אינטרנט.

הטמעת חוקי העיצוב – מעצבים צריכים לדעת כיצד לחדור ללב של הצופה

אתרי אינטרנט רבים משתמשים בתוכנה לעיצוב אתרים החל מעיצוב כפתורים ועד לעיצוב תמונות בצורה נכונה, על ידי הטמעת חוקי העיצוב בצורה נכונה תוכלו לעצב נכון וברור לקהילת היעד שאתם מכוונים אליה. מומלץ תחילה לפני שאתם מתחילים להכין עיצוב גרפי לקבל את כל הפרטים שאתם צריכים למטרה זאת, שימוש בצבעים לא נכונים לפעמים יכול לעשות נזק לבעל העסק או לעשות את הפעולה ההפוכה. דוגמאות רבות  באו מעולם העיצוב גרפי אנו יכולים לראות שלפעמים מסעות פרסום בגוגל או בפייסבוק לא עובדים ולא תמיד זה בגלל החשיפה למודעה אלה בגלל שלא השתמשו בצבעים נכונים כדי לחדור ללב הגולש ולהביע את המטרה שהיא החדרת פרסום בצורה נכונה על ידי אלמנטים גרפיים.

 

אלבומים דיגיטליים – הדרך לעבודה מהבית בתחום האירועים

עיצוב של אלבום דיגיטלי מקצועי יעשה אך ורק על ידי תוכנת הפוטושופ, אחד התחומים לאחרונה שתפסו תאוצה זה הנצחת אירועים על ידי אלבומים דיגיטליים, מקצוע כמו עיצוב אלבום דיגיטלי יכול להיות כעבודה נוספת או כעבודה עיקרית, נכון שלא חסר תוכנות חינמיות לביצוע עיצובים כאלה בצורה מהירה, אך החיסרון הגדול מאוד בכל התוכנות החינמיות שהם מכווצות את התמונות ופוגעות באיכותן, אין חופש פעולה בעיצוב בכל התוכנות הללו לעומת הפוטושופ שמאפשרת לכם לעצב בכל סיגנון שאתם רוצים, מאפשרת לכם לא להיות מוגבלת במספר סגנונות העיצוב לעומת התוכנות האחרות שהכל כבר מובנה שם ומה שנשאר זה רק לחפש במאגר רקעים ולהלביש, מה שגורם לאלבום הדיגיטלי להראות באנלי ומשעמם, תוכנת הפוטושופ מאפשרת לכם לעצב בעצמכם את הרקעים שלכם, לשלב תמונות וליצור דרמתיות להנצחת האירוע בצורה מקצועית ויפה.

דרישה לאיכות בעיצוב אלבום דיגיטלי מקצועי

הלקוחות של היום כבר יודעים להבדיל אם באלבום שלהם הושקעה מחשבה או לא, כמו שאמרנו קודם ככל שאתם יודעים יותר ויותר את התוכנה תוכלו לעצב אלבום של 20 עמודים בפחות משעה וכל זה יעשה בעצמכם עם כל הלב והנשמה שראוי לעצב לאלבום דיגיטלי. צלמים לרוב לא מעצבים אלבומים דיגיטליים והם משתמשים במעצבים גרפיים או מעצבים עברו הכשרה מקצועית לסגנון עיצוב זה שנהפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות, נוכל לראות את כמות הדרישה למעצבים כאלה בקבוצות שנפתחו בפייסבוק או במדורי דרושים, במקצוע זה ככל שאתם יוצרים קשרים כבר העבודה תגיע כי כיום האירועים לא מתקיימים רק בעונות כמו קיץ אלה מתרחשים לכל אורך השנה, החל מימי הולדת, בר מצווה, בריתות וכמובן חתונות, כל אחד רוצה להנציח את האירוע שלו לכן צלמים מציעים את האלבום הדיגיטלי כחלק מחבילה של אירוע וגובים על זה סכום נכבד מאוד.

הדמיות דיגיטליות ושילוב של תוכנת הפוטושופ עם תוכנות גרפיות אחרות

אדריכלים ומעצבי פנים מוצאים בתוכנה שימוש רחב מאוד בגלל שהתוכנה מתחברת נהדר עם תוכנות לשימוש אדריכלי, פוטושופ כתוכנה המניפולטיבית ביותר יכולה לבצע כל סגנון עיצוב שאתם יכולים לדמיין, בעת הדמייה דיגיטלית פוטושופ תתן פתרונות עיצוביים לסביבה בעת ההדמיה הדיגיטלית. תוכלו ליצור את האזור הבנוי ולהטמיע עצים או בני אדם כדי להראות מה הולך להיות בשטח שעדיין לא בנוי. התוכנה מאפשרת ליצור הדמיות ברמה מאוד גבוהה, ההדמיות הדיגיטליות יכולות להכיל שרטוטים מתוכנה מסוימת והקלט בפוטושופ, בתוך הפוטושופ נכניס אלמנטים שונים וניצור את התמונה בצורה נכונה, כמובן שנכניס גם אלמנטים של עיצוב גרפי כדי להמחיש אווירה של האזור.

מי עוד משתמש בתוכנת הגרפיקה פוטושופ?

אנחנו סקרנו לכם במאמר זה מספר מצומצם של ענפים שמשתמשים בתוכנה הזאת, אך בפועל המספר הרבה יותר גבוה. כל ענף וענף מוצא בתוכנה שימוש אישי לפי הצרכים האישיים שלו, החל ממעצבי אופנה שישדרגו את הדגם ויראו את הדגם שתפרו במספר גוונים שונים כדי לדעת מה לספק ללקוח שאליו הם רוצים להתחבר, ציורים ואיורים שנסרקו למחשב ועוברים שדרוג והפיכת הציור לקובץ דיגיטלי להמשך עריכה גרפית לצרכים פרסומיים ועוד אין ספור ענפים שמאמר זה לא יגמר אם נסקור את כולם. כמובן שככל שאתם יודעים אותה בצורה טובה תוכלו להפיק ממנה את המיטב לכל מטרה, אחד הדברים היפים בתוכנה שככל שאתם יודעים אותה בצורה מעמיקה אתם רק תרצו עוד ועוד לדעת, התוכנה מפתחת את היצירתיות ולכן כל העולם מאוהב בה מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

ביטוח לאופנוע

כמה עולה ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע הוא יקר יותר מאשר ביטוח לרכב או כלי נסיעה אחר. בגלל הסיכוי הגבוה של נהגי אופנועים לתאונות, הם נדרשים לשלם הרבה יותר על

קרא עוד »

קידום אורגני לאתרי וורדפרס

קידום אתרים הייתה, עדיין וכנראה גם תמשיך להיות טכניקת הפרסום המובילה בעולם השיווק הדיגיטלי בשנים הקרובות. מנוע החיפוש של גוגל רק הולך ומשתכלל והתחום שמושקעים

קרא עוד »

קטגוריות

דילוג לתוכן