ההבדלים בין חברה לקידום אתרים לבין מקדם שעובד מהבית

ככל שהשנים עוברות יותר אתרים קמים בכל תחום והתחרות בקידום האורגני במנועי החיפוש הולכת והופכת לתחרות יותר, סבוכה יותר וקשה יותר. מצד שני הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו הולכים ומשתכללים, הידע המצטבר הולך וגובר וגם המקדמים הופכים חכמים יותר לגבי הכיוון של גוגל והדגשים שהם ישימו לב אליהן בשנים הקרובות. אין ספק כי כדי להתקדם למקומות הראשונים בגוגל היום תצטרכו חברה לקידום אתרים בגוגל או לכל הפחות מקדם אתרים מקצועי ומנוסה. מה ההבדלים בין מקדם אתרים עצמאי לבין חברת קידום? מה מהם עדיף? ננסה לענות על כך בכמה הדקות הקרובות.

שיווק בפייסבוק מדבר אליך? כל מה שצריך זה להשאיר לנו פנייה ונחזור בהקדם!

רוצה משהו מהיר יותר? אפשר גם לחייג: 052-9095407

היתרונות והחסרונות של חברה לקידום אתרים:

חברה לקידום אתרים תהיה חברה בעלת מספר עובדים או יותר (כלומר לא חברה של עובד אחד שעושה הכול). מלבד כוח אדם המוגבר החברה ככל הנראה תפעל מול כמות מספקת של לקוחות בו זמנית כדי לתחזק את עצמה לאורך זמן, מה שאומר שגם הניסיון שלה עשוי להיות רב יותר והיא חיה יותר את התחום, בעלת משאבים וקשרים גדולים יותר וככל הנראה גם תעשה שימוש ביותר כלים טכנולוגיים מתקדמים ורבים יותר. הנה כמה מהיתרונות של חברת קידום אתרים:

  • זמינות – חברת קידום אתרים ב99% מהמקרים תהיה זמינה יותר ללקוחות ושירות לקוחות מאשר מקדם עצמאי. חברה לקידום אתרים אשר פועלת בצורה מקצועית ומסודרת תעסיק גם כמה עובדים שבמקרה של עובד חולה או לא זמין יהיה מי שיתגבר את העבודה במקומו והאתרים של הלקוחות לא יפגעו.
  • משאבים – חברת קידום תעבוד עם תקציבים גדולים יותר ולרוב גם עם כמות לקוחות גדולה יותר. עובדה זו אומרת שגם לבטח החברה תהיה בעלת משאבים גדולים יותר: אתרי תמיכה רבים ואיכותיים יותר, קשרים טובים יותר ועוד.
  • פתרונות מקיפים יותר – בדרך כלל חברה לקידום אתרים תספק לכם שירותים נוספים מלבד שירותי הקידום עצמו. לרוב יהיה מדובר בשירות בניית אתרים או שירותי פרסום נוספים. כך תוכלו לקבל את כל מה שאתם צריכים לעסק במקום אחד עם גוף מקצועי אחד שמטפל לכם בדברים, מגדיל ראש ומבצע הכנות כבר לעבודות נוספות.

החסרונות של חברת קידום אתרים:

  • עלות השירות – כמובן שחברת קידום אתרים תהיה יקרה יותר ביחס למקדם עצמאי. לחברה יש יותר הוצאות גם על משרד, גם על העובדים, גם על כלים ומשאבים נוספים ומטבע הדברים המחיר יהיה יקר יותר עבור השירות האיכות והמקיף יותר.
  • תחלופה של עובדים – לעתים בחברה יש תחלופה של עובדים ולקוח שהתרגל והיה לו נוח לעבוד מול עובד אחד, לפתע להתחיל להתרגל לעבוד מול עובד אחר שיכיר את העדפות שלו עלות להיות מעיק.

היתרונות והחסרונות של מקדם אתרים עצמאי:

מקדם אתרים עצמאי יהיה אדם שסיים לימודי קידום (או פרילנסר שלמד קידום אתרים בקורס דיגיטלי) ויעשה בעצמו את כל או רוב עבודת הקידום ומקסימום ייעזר בפרילנסר נוסף, נניח לצרכי כתיבת תוכן עבור לקוחותיו. 

יתרונות המקדם העצמאי:

  • מתפרנס במשרה מלאה מקידום אתרים ולכן יעסוק בזה מהבוקר עד הערב, יתעדכן במה שחדש בתחום ויעבוד עם זיקה מלאה לתחום.
  • יהיה זול יותר מחברת קידום אתרים.
  • עבודה מול אדם אחד – יתרון נוסף הוא שעובדים מול אדם אחד שלאורך הזמן יכיר את ה”קריזות” והעדפות שלנו.

החסרונות:

  • אם המקדם נמצא בחופשה, אם הוא לא מרגיש טוב או לא זמין בשל סידורים ייתכן וגם העבודה על האתר שלכם לא מתבצעת כראוי והאתר עשוי להיפגע בדירוגים. כמו כן תקבלו פחות תשומת לב ושירות לקוחות במידת הצורך.
  • מעט משאבים – בשל ההכנסה המוגבלת שאדם אחד יכול ליצור וכמות הלקוחות המוגבלת שהוא יכול לספק לה שירות מקצועי עם תשומת הלב וזמן העבודה הנדרש – הרי שגם המשאבים והכלים של המקדם יהיו מוגבלים בהתאם.

לאחר שלמדתם את היתרונות והחסרונות תוכלו כעת להעריך עם מי מתאים לכם לעבוד ומה אתם מעדיפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

ביטוח לאופנוע

כמה עולה ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע הוא יקר יותר מאשר ביטוח לרכב או כלי נסיעה אחר. בגלל הסיכוי הגבוה של נהגי אופנועים לתאונות, הם נדרשים לשלם הרבה יותר על

קרא עוד »

קידום אורגני לאתרי וורדפרס

קידום אתרים הייתה, עדיין וכנראה גם תמשיך להיות טכניקת הפרסום המובילה בעולם השיווק הדיגיטלי בשנים הקרובות. מנוע החיפוש של גוגל רק הולך ומשתכלל והתחום שמושקעים

קרא עוד »

קטגוריות

דילוג לתוכן