קורס גרפיקה ממוחשבת למתחילים

מחפשים להיות גרפיקאים או מעצבים גרפיים? אתם במקום הנכון! כתבה מאוד מפורטת על תחום הגרפיקה ממוחשבת החל מאיך נעשים גרפיקאים או מעצבים גרפיים ועד למשכורות שמרוויחים גרפיקאים היום נכון לשנת 2018 – 2019.

שיווק בפייסבוק מדבר אליך? כל מה שצריך זה להשאיר לנו פנייה ונחזור בהקדם!

רוצה משהו מהיר יותר? אפשר גם לחייג: 052-9095407

המאמר נכתב כדי לתת לכם טיפים מהתחום ישירות, היום תחום הגרפיקה ממוחשבת פתח אין ספור רעיונות תעסוקה ואי אפשר להצביע אך ורק על נושא אחד שתחום הגרפיקה עוסק בו, נוכל לראות מעצבים גרפיים שעובדים בתחום האופנה או גרפיקאים שעובדים בחברות הייטק בעיצוב ופיתוח אפליקציות בתחום העיצוב, מדינת ישראל מעצמה עולמית בתחום ההייטק שואבת מעצבים גרפיים מידי יום בכמויות לא פלא שכל החברות הגדולות בעולם בוחרים בכוח אדם ישראלי כדי לתת להם פתרונות למוצרים שם רוצים לפתח, אז אם אתם בשלים לצעד הבא שלכם אתם בהחלט מוזמנים לקחת חלק מעולם טכנולוגי שמתפתח במהירות, גם לכם יש מקום שם.

קורס גרפיקה ממוחשבת

שכר בעיצוב גרפי – כמה מקבלים גרפיקאים מתחילים בתחום העיצוב גרפי

המשכורות בתחום הגרפיקה לרוב משתנה מענף לענף, גרפיקאים שעובדים בתחום הפרסום והשיווק מוצרים יכולים להתחיל עם משכורת ושכר של 9,000 ש”ח ועד לשכר בחברות הייטק של 25,000  ש”ח הכל תלוי כמה אתם מבוקשים בתעשייה ועם איזה תיק עבודות יצאתם שסיימתם לימודים, כמובן שכולנו יודעים שהטכנולוגיה של היום מאפשרת גם לגרפיקאים לעבוד בתחום זה מהבית, יש מעצבים שיעדיפו לאחר תקופת הלימודים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לחסוך את העמלות תיווך שלוקחים חברות פרסום ולקבל את השכר ישירות מהלקוחות, יש בוגרים בתחום שיעדיפו לקבל קצת ניסיון בשוק כדי לתפוס שם וברגע שהם ירגישו ממש חזקים הם יפתחו להם עסק עצמאי, לא נוכל להגיד לכם בכתבה זו מה יותר עדיף להיות פרילנס ולעבוד מהבית או בסטודיו פרטי או לעבוד בחברת פרסום, הכל תלוי באישיות של הבנאדם ואיך אתם מרגישים ברגע שאתם מסיימים את הלימודים בגרפיקה ממוחשבת.

יכול לעניין אותך:

מה יותר חשוב לאחר סיום הלימודים כדי להשיג עבודה במהירות

היום כדי להשיג עבודה במהירות בתחום הגרפיקה ממוחשבת עליכם להיות עם תיק עבודות מדהים ומקצועי כדי שיפתחו לכם דלתות בתחום, תעודות שסיימתם לימודים במקום יוקרה או עם שם טוב בארץ לא יפתח לכם דלתות, תעודות לא מעניינות אף אחד בתחום יש כאלה שיש להם משרדי פרסום בארץ מוצלחים מאוד גם בלי השכלה לימודית פשוט תיק העבודות שלהם פתח להם דלתות ואפשר להם להתברג לתעשייה בעיצוב. בתקופת הלימודים תצטרכו לבנות תיק עבודות שיראה כיצד אתם יכולים להעביר קונספט עיצובי עם קומפוזיציה גרפית נכונה למטרה שלשמה עשיתם את העיצוב, יבדקו כיצד אתם מעבירים את האלמנטים בצורה זורמת לעין ובאיזה צבעים השתמשתם, האם עבדתם לפי תורת העיצוב בשילוב חוקי הגרפיקה הנכונים, לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בזה וכבר בתקופת ההכשרה המקצועית תוכלו להתברג בתעשייה.

האם יש עבודה בתחום הגרפיקה ממוחשבת

בתחום הגרפיקה לא חסר בכלל עבודה והמשרות פתוחות לכל אחד גם אם יש לכם ניסיון בתחום וגם אם אין לכם ניסיון בתחום, ההייטק הישראלי שאב ושואב לתוכו את מרבית המעצבים הגרפיים מה שנוצר הוא מחסור עצום של כוח אדם ישראלי בתחום הדפוס, עדיין מדפיסים ספרים ועיתונים, מגזינים ועוד אין ספור נושאים שונים שהדפוס עדיין חי ובועט, השכר הגבוה שמקבלים גרפיקאים בתחום הייטק גרם למרבית המעצבים לעבור אליו.

כיום מומלץ כבר בתקופת הלימודים להתחבר לקבוצות בפייסבוק של דרושים גרפיקאים ולהיות חלק, מומלץ לראות את הדרישות של החברות ממכם ולפי זה ללכת ולשלוח תיק עבודות, קורות חיים שתשלחו לא ממש ידברו לאף אחד, תצטרכו לאגד את כל תיק העבודות שלכם ולהעלות את זה לאתר האינטרנט שלכם או לאתר שמאפשר להעלות תיק עבודות בחינם כדי לשלוח דוגמאות חינם ללקוחות.

עוד שיטה להתברג לתעשייה זה לפתוח דף עסקי בפייסבוק ולהעלות לשם את כל העבודות שלכם, שיש לכם דף פייסבוק עם אוהדים יתייחסו אליכם בצורה אחרת, מומלץ בתקופת הלימודים לבקש הדרכה אישית מהמורים שלכם שינחו אתכם כיצד להעלות עבודות לרשת ואיזה עבודות כדאי להראות ומה לא כדאי.

מה לומדים גרפיקאים בתקופת הלימודים

בתקופת הלימודים תלמדו את כל נושאי העיצוב בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת, חוקי העיצוב יהיו תורת הצבעים וכיצד כל צבע מעביר מסר לקהל יעד מסוים, פיזור אלמנטים ביחס לאלמנטים אחרים להבלטת מהות העיצוב עם המסר הנכון. ציור ואיור עסקי, עיצוב לפי טרנדים חדשים לשנת 2018-2019 ועבודה מקצועית לאתרי אינטרנט, התוכנות הנלמדות בתקופת ההכשרה המקצועית שלכם יהיו תוכנות של חברת אדובי תוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין, לכל תוכנה יש תפקיד אחר בקריירת הגרפיקאים והמעצבים הגרפיים. התוכנות הם כלי לעיצוב הם לא הופכים אתכם למעצבים גרפיים, הטמעת תהליכי העיצוב בתוכנות הגרפיות יהפכו אתכם למעצבים גרפיים מקצועיים. בתקופת הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לתרגל את החומר הנלמד בתוכנות הגרפיות. ככל שתתרגלו את החומר הלימודי בתוכנות תוכלו להפגין יותר יצירתיות בעיצוב שתבצעו.

עריכת סרטונים

כיצד אדע אם אני מתאים לתחום העיצוב הגרפי

אחת השאלות שנשאלות כל הזמן בפורומים לעיצוב גרפי או בעת שיחה עם נציגים של מכללות לגרפיקה איך אפשר לדעת אם אתם מתאימים לתחום הזה, אז אין ממש תשובה חד משמעית, אם אתם מתחברים לתחום העיצוב גרפי ואוהבים להעביר מסרים ולשנות אתם במקום הנכון, אם אתם רואים עיצוב גרפי ושואלים את עצמכם איך עשו את זה אתם בהחלט במקום הנכון, כל מעצב או גרפיקאית לפני שהתחילו בתחום העיצוב מצאו זיקה רחבה לתחום. תחום העיצוב גרפי והגרפיקה נחשבים לאחד התחומים שהכי מהנה לעבוד בהם. במיוחד אם אתם מעצבים עיצוב ולמחרת רואים את זה בשלטי חוצות, הסיפוק שאתם תקבלו שתעזרו לעסקים לקדם את המכירות שלכם דרך העיצובים הגרפיים שתבצעו הוא עצום מאוד.

לימודים אחד על אחד בסטודיו סול בחיפה או אונליין מהבית

אז אם אתם גרים באזור הצפון או חיפה אתם יכולים ללמוד לימודי תעודה בעיצוב וכל זה אחד על אחד עם מורים פרטיים בסטודיו סול לימודי גרפיקה ממוחשבת לתעודה, הלימודים מתבצעים בסטודיו לעיצוב גרפי מה שיאפשר לכם כבר ליהנות מהאווירה של חשיבה יוצרת, הלימודים מתקיימים רוב שעות היום סגנון לימודים אחד על אחד מאפשר לכל אחד ואחת לשלב את הלימודים יחד עם העבודה ללא הפרעה בשגרת החיים, קובעים שעות ונפגשים מידי שבוע, לכל אורך הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על החומר בצורה טובה לבניית תיק עבודות כובש ופותח דלתות. לימודים אישיים ידועים כלימודים איכותיים יותר וכל זה בגלל שכל היחס מופנה אליך בלימודים, המורה רק איתך בזמן השיעור ולא עסוק עם סטודנטים אחרים, שיטה זו מאפשרת לכל אחד ללמוד בקצב האישי שלו בלי שום לחץ חברתי.

לימודים אונליין בגרפיקה ממוחשבת אפשרות נוספת ללמידה מהבית איך זה קורה?

במידה ואתם לא גרים באזור חיפה והצפון תוכלו ללמוד אחד על אחד עם המורים הפרטיים שלנו בסטודיו, דרך תוכנת חיבור שמסופקת לכם בחינם המורה יוכל לעבוד על תוכנות הגרפיקה שברשותכם, השיחה תתבצע דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, המורה יסביר לכם אונליין איך לעצב גרפיקה ואתם תחזרו אחרי מה שהמורה עושה, במידה ויש נושא לא ברור לכם המורה יחזור על החומר שוב ושוב, הלימודים הם באותה הרמה בדיוק כמו שיש בסטודיו. במידה ואתם תושבי חו”ל בהחלט תוכלו להתחבר לסטודיו וכל זה באמצעות האינטרנט אז זה לא משנה אם אתם גרים בירושלים., תל אביב או בדרום עם רשת אינטרנט חזקה שיש בכל הבתים אפשר ללמוד מכל מקום. אם העבודה מתאפשרת מהבית אז למה לא ללמוד גם מהבית? שיהיה לכם בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

ביטוח לאופנוע

כמה עולה ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע הוא יקר יותר מאשר ביטוח לרכב או כלי נסיעה אחר. בגלל הסיכוי הגבוה של נהגי אופנועים לתאונות, הם נדרשים לשלם הרבה יותר על

קרא עוד »

קידום אורגני לאתרי וורדפרס

קידום אתרים הייתה, עדיין וכנראה גם תמשיך להיות טכניקת הפרסום המובילה בעולם השיווק הדיגיטלי בשנים הקרובות. מנוע החיפוש של גוגל רק הולך ומשתכלל והתחום שמושקעים

קרא עוד »

קטגוריות

דילוג לתוכן