כמה עולה ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע

ביטוח לאופנוע הוא יקר יותר מאשר ביטוח לרכב או כלי נסיעה אחר. בגלל הסיכוי הגבוה של נהגי אופנועים לתאונות, הם נדרשים לשלם הרבה יותר על הביטוח שלהם וזאת, גם בגלל התשלום אותו גובה המדינה על כך.

שיווק בפייסבוק מדבר אליך? כל מה שצריך זה להשאיר לנו פנייה ונחזור בהקדם!

רוצה משהו מהיר יותר? אפשר גם לחייג: 058-7969900

כמה עולה ביטוח לאופנוע

אז כמה עולוה ביטוח לאופנוע ובאמת תצטרכו לשלם על ביטוח לאופנוע אם תרצו לבטח אותו? ובכן, יש לנו הרגשה שאתם כבר מבינים את התשובה ובכל זאת, נרצה להרחיב עליה יותר.

אופנוע הוא הכלי המסוכן ביותר בישראל ובעולם התחבורה בעולם בכלל. הוא כלי שנועד להמעיט את הנסיעה בגלל כוח העבירות שלו. רבים רוכשים אופנוע למטרות שונות כיוון שהוא מהיר יותר ואפשר להגיע איתו בקלות למקומות צפופים ולא כל כך נוחים.

איך עובד ביטוח אופנוע?

ביטוח אופנועים, דומה לביטוח רכב בכך שהוא מעניק לכם הגנה כלכלית על פציעות או נזקים שנגרמו בעת נהיגה ברכבכם. פוליסת ביטוח על אופנוע, כוללת ביטוח אחריות, שמשלם עבור כל נזק שאתם גורמים לאחרים, אך הוא יכול לכלול גם כיסוי לאופניים שלכם ולפגיעות בו. 

אם יש לכם יותר מאופנוע אחד, אתם יכולים לרכוש פוליסה מרובת אופנועים ולעתים, אף לקבל הנחה מהמבטח שלכם.

ביטוח על אופנוע של חבר

אם אתם רוכבים על אופנוע של חבר או בן משפחה אחר, ביטוח האופנוע שלכם עשוי שלא לכסות אתכם באופן מלא. בדרך כלל, ביטוח האחריות שלכם יעקוב אחריכם וישמש ככיסוי ראשוני או משני אם אתם מעורבים בתאונה. 

עם זאת, אם יש לכם שאלות לגבי מה הפוליסה שלכם מכסה בעת רכיבה על אופנוע אחר, עליכם לפנות למבטח שלכם שייתן לכם את הפתרון מה לעשות במקרים כאלה. הטרחה שווה את זה.

המידע באדיבות אתר 2bit.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

בניית דפי נחיתה - קונטקט מי

דפי נחיתה: המדריך למתחילים

המאמר הזה יהיה ארוך ומעניין, בו ננסה לשלב את כל המידע הבסיסי לגבי דף נחיתה מוכר: יצירת דף נחיתה, קידומו והאופטימיזציה שלו. החומר ללא ספק

קרא עוד »

קטגוריות

דילוג לתוכן